تبلیغات در اینستاگرام کمپین اینستاگرامی با هزینه مناسب جریان | admin-yab

وقتی این موضوع برایتان شفاف تر میشود که هزینه اجاره یک بیلبورد برای یک ماه در اتوبان همت که حدود 400 میلیون تومان است را با هزینه تبلیغات در اینستاگرام مقایسه کنید. بهتر است از همین اول به شما بگویم که اگر یک بنر تبلیغاتی خوب داشته باشید، ۵۰ درصد از راه را رفته اید و البته یک بنر تبلیغاتی خوب زمانی طراحی می‌شود که یک تیم متخصص آن را انجام دهد. اگر تخصصی در زمینه ساختن بنر تبلیغاتی اینستاگرام ندارید نگران نباشید جای درستی آمده اید چون تیم گرافیک تبلیغات ما با توجه به نوع تبلیغ، نوع کسب و کارتان و رنگ سازمانی شما، یک بنر تبلیغاتی به شما هدیه می دهد. طبق برخی آمار، اینستاگرام با بیش از 47 میلیون کاربر ایرانی، از دیگر روش های تبلیغات پیشی گرفته است.

  • یکی از چالش برانگیزترین بخش‌های بازاریابی، آگاهی از میزان و تعرفه تبلیغات اینستاگرام است.
  • تبلیغات در فضای این رسانه اجتماعی یکی از بهترین روش‌های رشد مشاغل مختلف محسوب می‌شود.
  • بنابراین نرخ قیمت تبلیغات ارائه شده با توجه به قیمت دلار در هر زمان و افزایش کارمزد سی درصدی بیان شده است.
  • یا اگر فروشگاه لباس دارید، می توانید در پیج‌های عکاسی تبلیغات خود را انجام دهید.
  • اینستاگرام با انتخاب این گزینه به شما این قول را می‌دهد که در آینده هیچ پست تبلیغاتی دیگری از صاحب آن صفحه را به شما نشان نخواهد داد.

از دیگر مجله خبری ادمین یاب‌های رایج تبلیغاتی در اینستاگرام را می‌توان تبلیغات با ویدئو در نظر گرفت. این نوع تبلیغات عموما میزان درگیری زیادی را به همراه دارد؛ اگر بتوانید به درستی ویدئو مناسبی را تولید کنید. در این روش فرد یا شرکت تبلیغ کننده به جای استفاده از تصاویر ویدئو را به خدمت می‌گیرد. اگر به دنبال میزان تعامل بالا در تبلیغات خود هستید، استفاده از تبلیغات ویدئویی مناسب و کارساز خواهد بود. در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که ربات اینستاگرام در حقیقت فعالیت‌های عادی شما در اینستاگرام را تقلید می‌کند و با این کار فالوورهای زیادی را برایتان جذب می‌کند.

انواع اینفلوئنسر در اینستاگرام – از مگا اینفلوئنسر تا نانو اینفلوئنسر

تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام و جذب مشتری بستگی به موضوع فعالیت پیج شما دارد. توجه به این نکته مهم در تاثیرگذاری تبلیغ در پیج‌های اینستاگرامی در مشهد بسیار حائز اهمیت است.در کشور ما ایران، این شبکه یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود. توجه به این نکته مهم در تاثیرگذاری تبلیغ در پیج‌های اینستاگرامی در مشهد بسیار حائز اهمیت است.

تبلیغات در اینستاگرام​

با استفاده از این روش افراد بسیاری را می‌توانید از فعالیت‌های کسب‌وکار خود مطلع سازید و مشتریان بالقوه‌ را با خود همراه کنید. علاوه بر این در ذهن مخاطب ماندگار می‌شوید و از رقبایتان نیز پیشی می‌گیرید. در این قسمت هم باید به نکته‌ای که در قسمت اول تذکر داده شد دقت کنید. این سبک تبلیغات با دسته‌ی قبلی تفاوت چندانی ندارند و فقط تعداد پیج‌هایی که تبلیغ شما درج خواهد شد کم یا زیاد می‌شود. وگرنه از نظر هزینه و زمان و کیفیت درج تبلیغ اغلب تفاوتی با هم ندارند.

صفحه خود را بر سر زبان ها بیاندازید .مناسب ترین گزینه برای کسب و کارها و صفحات تجاری، تبلیغات در اینستاگرام به صورت شات در صفحات پرطرفدار با هزینه مناسب می باشد. پروفایل های تجاری، یک ویژگی رایگان برای حساب هایی هستند که مایلند به عنوان یک شرکت در اینستاگرام شناخته شوند. همانطور که اشاره شد، برندها می توانند با ایجاد یک پروفایل تجاری در اینستاگرام، نحوه برقراری ارتباط مشتریان با خود را انتخاب کنند. از جمله تماس تلفنی، تماس متنی یا ایمیل که به راحتی با زدن ضربه بر روی یک دکمه تماس انجام می گیرد و همچنین دریافت مسیر و آدرس دقیق از روی نقشه. دکمه تماس در کنار دکمه Next در بخش اطلاعات پروفایل صفحه ظاهر می شود. به محض کلیک بر روی این دکمه، کاربران گزینه برقراری تماس با تجارت و یا دریافت مسیرهای منتهی به موقعیت آنها را خواهند داشت.

http://dahua-cctv-kala.ir

توسط مریم مجیدی نژاد

مریم مجیدی نژاد