تبلیغات در تلگرام و تبلیغات در کانال تلگرام گسترده هم سایت | admin-yab

برای مثال، اگر در ابتدای راه هستید، همیشه از گام‌های کوچک شروع کنید و با معرفی کانالتان به دوستان و آشنایان این ماجراجویی جذاب را آغاز کنید. سپس می‌توانید با استفاده از روش‌هایی که در اینجا معرفی کردیم، اقدام به تبلیغات موثر در تلگرام کنید. حالا بسته به نوع گروه، تعداد عضوهای آن‌ها هم می‌تواند متفاوت باشد. شما باید سعی کنید در گروه‌هایی که عضو بیشتری دارند اقدام به تبلیغ کانال‌تان کنید.

  • برای مثال، ممکن است شما بهترین روش تبلیغ در تلگرام را پیدا کنید اما ندانید که باید دقیقا از چه محتوایی برای تبلیغ‌تان استفاده کنید.
  • کارشناسان هم سایت با توجه به موضوع کاری تبلیغات شما و با بررسی رقبا و تحلیل آنها بهترین راهکار تبلیغاتی را برای تبلیغات در تلگرام به صورت هدفمند و استراتژیک ارائه خواهند داد.
  • شما باید به عنوان کسی که قرار است در این زمینه فعالیت کند، محتواهای عالی و باکیفیتی تولید کنید.
  • فقط باید در نظر داشته باشید که برای این کار شما هم باید خدماتی را به طرف مقابلتان ارائه دهید.
  • این گروه‌ها بیش از ۵ هزار نفر عضو دارند و همین مورد باعث شده در صورت تبلیغ چنل شما در این گروه‌ها، مخاطبانی که به کانالتان می‌آیند ممبر پاپ‌آپ باشند.

شما فقط با یکی از مدیر های تبلیغات گسترده تلگرام هماهنگ میکنید که میخواهید تبلیغ تان چند K (یا چند هزار) بازدید داشته باشد و کلیه هماهنگی های لازم دیگر با کانال های دیگر را خود مدیر مربوطه انجام میدهد. ارسال گروهی تبلیغ از طریق پیامک و یا‌ ایمیل، یک روش قدیمی برای تبلیغ یک محصول است. در این روش باید یک پیام متنی و یا بنر تبلیغاتی از محصولی خاص و یا برندی معتبر را تهیه کرده و آن را به شماره مخاطبان ذخیره شده ارسال کنید. البته این پیام تبلیغاتی شما باید حاوی نام محصول یا برند و شماره تماس باشد؛ تا مخاطب بتواند در صورت نیاز با شما تماس بگیرد. ما از سال ۱۳۹۴ فعالیت در تلگرام را آغاز نموده و در حال حاضر با بیش از ۴ هزار کانال تلگرامی در حال همکاری هستیم. برای مشاهده تعرفه کانال های تلگرام، پس از ایجاد کمپین، روی دکمه ایجاد تبلیغ کلیک نموده و با انتخاب نوع تبلیغ تعرفه ای، لیست تمامی کانال های تلگرام را به همراه تعرفه و آمار آن ها مشاهده نمایید.

نمونه کمپین‌های موفق تبلیغات در تلگرام

منظور کاتلر از بازار مجله خبری ادمین یاب چیست؟ چطور می‌توانیم بازار را بخش‌بندی کنیم تا بهترین بخش را هدف بگیریم؟ این مقاله… در یکتانت، تبلیغات پلتفرم‌های ارز دیجیتال و موضوع مالی که آدرس و شماره‌تلفن داخل ایران ندارند، تایید نمی‌شود. این نوع از تبلیغات معمولاً به صورت 12 ساعته و 24 ساعته ارائه می‌شوند.

مراقب محتواهای کپی رایت باشید

چون شما خودتان انتخاب می‌کنید که چه روزی و چه ساعتی تبلیغات انجام شود. مزیت‌ بزرگ این تبلیغ این است که ساعات طولانی در کانال‌های پربازدید دیده‌می‌شوید و احتمالا به مخاطبان هدف بیشتری دسترسی پیدا می‌کنید. این نوع تبلیغات را معمولا کانال‌های پرمخاطب و بزرگ انجام می‌دهند و محتوای شما به طیف گسترده‌ای از مخاطبان نشان داده‌می‌شود.

طیف گسترده مخاطبان:

این موضوع را می‌توان از روی سن، جنسیت، شغل کاربران و همچنین پرسونای مخاطبان هدف کانال شناسایی کرد. ممکن است هدف شما از تبلیغ در تلگرام افزایش بازدید یک پست خاص، افزایش ممبر کانال شما و یا تبلیغ دیگر شبکه‌های اجتماعی در کانال شما باشد. در این مقاله سعی کردیم، بهترین روش تبلیغ در تلگرام را برایتان معرفی کنیم که شامل موارد مختلفی می‌شوند. تمامی این موارد را برایتان معرفی کردیم و بهترین راهکارهای تبلیغ در تلگرام را در اختیارتان قرار دادیم. شما می‌توانید با استفاده از این روش‌ها نسبت به شرایطی که دارید، بهترین تصمیم‌ها را بگیرید.

http://dahua-cctv-kala.ir

توسط مریم مجیدی نژاد

مریم مجیدی نژاد