روشهای تبلیغات در تلگرام و افزایش ممبر در تلگرام | admin-yab

در واقع مجله خبری ادمین یاب موثر و مفید یکی از مهم‌ترین موارد در هر کسب و کاری به شمار می‌آید. این موضوع به قدری مهم بوده که حتی تمام دانشگاه‌های معتبر دنیا در مورد شیوه‌های درست تبلیغات و بازاریابی، تاکید بسیار زیادی می‌کنند. در این روش از تبلیغات در تلگرام هزینه پرداختی شما به ازای تعداد بازدیدهایی است که دریافت کرده‌اید. در این صورت حتی اگر بودجه محدودی داشته باشید هم می‌توانید از مزایای تبلیغات در این فضا استفاده کنید. محتوای شما بعد از رسیدن به تعداد بازدید تعیین شده، از کانال مورد نظر پاک خواهد شد. این روش محدودیت‌هایی ایجاد می‌کند اما به شما کمک می‌کند تا بودجه تبلیغاتی خود را هوشمندانه‌تر خرج کنید.

  • تبلیغات بازدیدی تلگرام نیز به صورت پروکسی کانال عمل می کند و به ازای ویو یا بازدید مشخص تعرفه های این سرویس متغیر خواهد بود.
  • برای تبلیغ در تلگرام می‌توانید هم در کانالهای تلگرام موبودیدتبلیغ دهید و هم در کانالهای تلگرامی که با موبودید همکاری دارند.
  • در ایران نیز با توجه به آمار های اعلام شده بیش از ۴۰ میلیون کاربر در تلگرام حضور دارند.
  • این تبلیغات انواع مختلفی دارند که میزان تأثیر هرکدام از دیگری متفاوت است.

در این مطلب سعی داریم خلاصه‌ای از روش‌های رایج تبلیغات در تلگرام را بیان کرده و به بررسی تأثیرات آن بر بازاریابی و کسب و کارها بپردازیم. علاوه بر امکانات بسیار جامع استفاده از تبلیغگرام، کمترین هزینه تبلیغ بازدیدی و گسترده در تلگرام در اختیار شماست. همچنین برای تبلیغ ساعتی در تلگرام و کانال های تعرفه ثابت، فقط ۱۰٪ از تعرفه کانال به عنوان کارمزد قابل پرداخت می باشد.

جهت رزرو وقت و استعلام قیمت تماس بگیرید

ضمنا تیم حرفه ای بازاریاب باماتاپ با مشاوره مطلوب، شما را برای رسیدن به هدف راهنمایی خواهد کرد و مناسبت ترین قیمت و به صرفه تر زمان و حجم تبلیغ را به شما معرفی خواهد کرد. همانطور که ملاحظه کردید، این نوع تبلیغ بازدهی بسیار بالایی دارد و شما با استفاده از این روش تبلیغاتی، می‌توانید مخاطبان زیادی را جذب کانال خود کنید. می‌توان گفت که تبلیغات در تلگرام هزینه‌های مقرون به صرفه‌تری نسبت به سایر پلتفرم‌های اشباع‌شده ایجاد می‌کند.

تبلیغات بازدیدی

این نوع تبلیغ بازدهی بسیار بالایی دارد؛ چرا که مخاطبان جذب شده از این نوع تبلیغات، افرادی هستند که به صورت اختیاری کانال شما را برمی‌گزینند. در این ویس می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد تبلیغات گسترده در تلگرام را کسب کنید. درواقع کانال‌های ارائه‌دهنده تبلیغات تلگرام به منظور حفظ و ارتقاء اعتبار خدمات خود، به طور مداوم و مؤثر پیگیر روند تبلیغاتی و میزان رضایت شما خواهند بود. در این شیوه تبلیغات که به آن تبلیغات با جذب اختیاری گفته می‌شود، کاربران به‌صورت اختیاری با مشاهده تبلیغات بر روی گوشی خود می‌توانند عضو کانال شوند.

تبلیغات کلیکی

اگر برای کانالتان و محتواهایی که در آن تولید می‌کنید، هیچ تصویر و یا ویدئوی جذابی خلق نکنید، شانس کمتری برای بالا رفتن اعضای کانالتان خواهید داشت. به خاطر این که کاربران و بازدیدکنندگانتان، سریعا خسته شده و کانال شما را ترک خواهند کرد. تبلیغات در کانال های تلگرام باعث افزایش چشمگیر ارزش برند شما خواهد شد.

http://dahua-cctv-kala.ir

توسط مریم مجیدی نژاد

مریم مجیدی نژاد