سرویس تبلیغات در اینستاگرام یکتانت + تعرفه تبلیغات | admin-yab

هدف موبودید رونق و ارتقاء کسب و کار شماست و صداقت و شفافیت را سرلوحه کار خود قرار داده است. شما می‌توانید لیستی از اینفلوئنسرها و پیج‌ها را در موضوعات مختلف به همراه تعرفه‌هایی که برای پست یا استوری دارند، تعداد فالوورها و میزان نرخ تعامل آن‌ها را مشاهده کنید. به همین خاطر تبلیغات در این صفحات تا حد زیادی به رونق کسب و کار شما کمک می‌کند. البته برخی از این پیج‌ها برای از دست ندادن دنبال کننده هایشان حاضر به درج تبلیغات در پیج‌هایشان نیستند که البته آنها محدودند.

  • از جمله‌ی این موارد، متن محتوا و انتخاب تصویر مناسب برای آن است.
  • اما شما باید در قدم اول پیج‌هایی که می‌خواهید با آن‌ها همکاری داشته باشید را انتخاب کنید، سپس درباره هزینه با آن‌ها صحبت کنید و در آخر، همیشه سعی کنید یک سوم الی یک چهارم بودجه خود را صرف تبلیغات کنید.
  • در هر مرحله از ایجاد تبلیغات ویدیویی بر کیفیت و میزان بازدهی آن تمرکز کنید.

ضمناً باید توجه کرد که دیتابیس مدنظر باید حداقل 100هزار شماره تلفن داشته باشد؛ زیرا کمتر از آن قابل تنظیم نخواهد بود. فرض می‌کنیم پیج شما در زمینه فروش لوازم ورزشی فعالیت می‌کند، مثلاً پیراهن تیم‌های معتبر اروپایی را می‌فروشید. این مورد را نیز می‌دانیم که خانم‌ها کمتر به فوتبال علاقه دارند و معمولاً این لوازم را نمی‌خرند.

تبلیغات در پیج های مشهور

برای این کار وارد پروفایل فرستنده تبلیغات شده و با زدن سه نقطه بالای صفحه روی گزینه block کلیک کنید. البته این فقط تبلیغات یک صفحه را حذف می‌کند و باید این کار را برای هر حساب تبلیغاتی دیگری بارها و بارها تکرار کنید. شدت این گزینه‌ها نسبت به گزینه قبلی کمتر است و فقط به اینستاگرام اطلاع می‌دهید که این پست‌های تبلیغاتی با زمینه‌های مورد علاقه شما مطابقت ندارد.

هزینه پکیج نرمال: 11,000,000 تومان

جریان برحسب نوع مجله خبری ادمین یاب (بازدیدی یا تعرفه‌ای) و نوع محتوای آن (پست یا استوری) به شما گزارشی ارائه می‌دهد. مثلا تعداد تعامل، تعداد بازدید، نرخ تعامل و تعداد کلیک روی لینک، مواردی هستند که برای یک کمپین بازدیدی استوری گزارش می‌شود. شما می‌توانید از این گزارش خروجی اکسل بگیرید و حتی لینکی از گزارش نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد که قابل اشتراک‌گذاری با دیگران است، بدون اینکه لازم باشد وارد پنل شوند.

برای تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام در مشهد شما باید به نوع پیج توجه داشته باشید. معمولا نرخ هزینه تبلیغ در پیج‌های موضوعی نسبت با سایر پیج‌ها ارزان‌تر است. تبلیغات در اینستاگرامیا تبلیغات اینستاگرامیامروزه یکی از پربازده‌ترین تبلیغات موبایلی از نوع تبلیغات در شبکه‌های اجتماعیمحسوب می‌شود.

http://dahua-cctv-kala.ir

توسط مریم مجیدی نژاد

مریم مجیدی نژاد